Walligplaats jeugdzeilbootjes

2010-OphovenBeste zeilvrienden

Zoals beloofd heb ik een zeer nadrukkelijk pleidooi gehouden voor het stimuleren van het jeugdzeilen binnen onze vereniging.

Het heeft er toe geleid dat de kinderen van onze leden (beneden de 14 jaar) hun bootje (hieronder wordt verstaan een Piraat, Optimist, etc.) op de wallekant gratis mogen neerleggen gedurende het zomer-seizoen.

De jeugd-zeilboten-ligplaatsen-op de wal, (naast de roei-trap) zijn gereed en kunnen in gebruik worden genomen. Wel dient men zich hiervoor aan te melden bij Pieter Winter (ligplaatsindeling) hierdoor kunnen zij dan hun bootje te water laten en op de instructieplas hun rondjes draaien.

Na gebruik MOETEN de bootjes weer op de wal-ligplaats opgeborgen worden.

De ouders dienen deze wal-ligplaatsen te onderhouden. Er wordt dan ook van betreffenden verlangt dat zij meewerken aan het onderhoud van deze wal-ligplaatsen. Ook dient u er rekening mee te houden dat er gedurende het hele jaar diverse keren "hoogwater" kan voorkomen. Zorg er dan voor dat het bootje tijdig in veiligheid gebracht wordt.

Met sportgroet

Pieter Winter

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Real time web analytics, Heat map tracking